Patronat medialny


 


Podczas gdy trener mistrza świata WBO wagi ciężkiej Josepha Parkera (24-0, 18 KO) Kevin Barry wysyła do mediów sygnały, że negocjacje na temat unifikacyjnej potyczki z posiadaczem pasów WBA i IBF Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO) są już bliskie finalizacji, promujący Nowozelandczyka David Higgins zastrzega, że póki co przedstawiane mu przez Brytyjczyków warunki pojedynku nie są satysfakcjonujące.

- Prawda jest taka, że byliśmy już blisko, miałem już lecieć do Londynu, ale postawiłem sprawę jasno, że nie zrobię tego, dopóki ekipa Joshuy nie pójdzie na pewne ustępstwa - oświadczył opiekun Parkera w rozmowie ze Sky Sports.

- AJ odmawia pójścia na kompromis i wyznaczył pewną granicę, która jest dla nas nieuzasadniona. Moja podróż do Londynu nie ma sensu. Jeśli o mnie chodzi, to w tej chwili to by było na tyle. Nie będę kupował biletu lotniczego, dopóki nasze stanowiska się nie zbliżą - zadeklarował Higgins, który wcześniej już zakomunikował, że domaga się dla swojego zawodnika minimum 35% przychodów z walki.