onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

To już pewne - 31 marca na Principality Stadium w Cardiff dojdzie do walki pomiędzy Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO) i Josephem Parkerem (24-0, 18 KO).

O pojedynku, którego stawką będą mistrzowskie pasy wagi ciężkiej federacji WBA, IBF i WBO, poinformował na Twitterze promotor Joshuy i organizator starcia Eddie Hearn. Konfrontację niepokonanych pięściarzy pokaże w Wielkiej Brytanii w systemie PPV stacja Sky Sports.

- To rywal godny szacunku, jest mistrzem świta WBO, dla mnie to będzie kolejny krok do zbudowania mojej pozycji w historii. Dlatego ta walka jest dla mnie ekscytująca - zapowiada Joshua, który przystąpi do obrony tytułów WBA i IBF.

- Cały świat przekona się teraz, czy AJ potrafi przyjąć mocny cios. Teraz całe swoje życie poświęcam temu, by udowodnić wszystkim to, o czym bokserskie środowisko już wie! - komentuje ogłoszenie marcowego boju Parker.

Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem walki w Cardiff jest Brytyjczyk. Zakłady przyjmowane są po kursach, odpowiednio, 1,06 na Joshuę i 11,00 na Parkera.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze