Patronat medialny


 


Eddie Hearn jest zachwycony formą Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) przed zbliżającą się walką o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO). Brytyjski promotor przekonuje, że jego podopieczny do zaplanowanego na 31 marca pojedynku wyjdzie mocno odchudzony. - Nie wyobrażam sobie, by ważył więcej niż 111,5 - 112 kilogramów - stwierdził szef grupy Matchroom Boxing w wywiadzie dla Sky Sports.

- Anthony śmieje się ze mnie, że jestem gorszy niż żona i ciągle zaglądam mu w wagę. On czuje się teraz znakomicie. Rozmawiałem z nim przez FaceTime i gdy wszedł na wagę, to pokazała 111,3 kilo, a to był niedzielny wieczór - zdradził Hearn.

- Joshua od walki z Takamem myśli tylko  tym, jak się poprawić, zrzucić wagę, udoskonalić lewy prosty, ulepszyć pracę nóg, sprawić, by ręce były szybsze. Jeszcze podczas żadnego obozu nie był tak skrupulatny. Zaczął przygotowania wcześniej, jest lżejszy, pracuje mocniej i mądrzej. Jak dotąd to najlepszy obóz w jego karierze - ocenił promotor czempiona federacji WBA i IBF.