onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Zwycięstwo Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) nad Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) w sobotniej walce o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej jest szeroko komentowane na "bokserskim" Twitterze. Wybrane wpisy poniżej. 

Deontay Wilder: On nie był prawdziwym mistrzem. Cała jego kariera składała się z kłamstw, zaprzeczeń i prezentów. Takie są fakty i teraz wiemy, kto przed kim uciekał. Adam Kownacki [odpowiadając Wilderowi]: Czekam cierpliwie.

Tyson Fury: Różnie było między nami, ale Anthony Joshua potrafił odmienić swoje życie. Taki już jest boks w wadze ciężkiej, takie rzeczy się zdarzają. Odpocznij, dojdź do siebie i wróć.

Saul Alvarez: Wiwat Meksyk! Gratulacje, Andy! To takie przyjemne widzieć, że ktoś dzięki takiej determinacji odnosi sukces. 

Mike Coppinger: Ciekaw jestem, co myśli sobie teraz Jarrell Miller. Miał swoją szansę, ale został złapany na dopingu. Stracił 6,5 miliona dolarów wypłaty i okazję wywalczenia mistrzostwa świata na swoim podwórku. Zostało mu oglądanie nokautu na Joshule ze słabą szczęką.

Lennox Lewis: Nawet nie wiem, co mam teraz powiedzieć!