Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Bernard Hopkins w rozmowie z IFL TV podzielił się swoimi typami na planowane wstępnie na przyszły rok dwa pojedynki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Anthonym Joshuą (23-1 21 KO). Słynny "Kat niczym Nostradamus podał nie tylko wyniki walk, ale i dokładny ich przebieg...

- Najpierw będzie remis. Potem zmierzą się ze sobą po raz drugi i wtedy wygra Joshua - stwierdził Amerykanin zapytany o wynik wyczekiwanej przez kibiców konfrontacji na szczycie wagi ciężkiej.

- Ludzie będą się spierać, kto powinien wygrać pierwszą walką, ale mówię wam: ta walka będzie tak wyrównana, że dadzą w niej remis. I dojdzie do drugiej walki, którą wygra Joshua. Joshua wprowadzi poprawki, rozgryzie Fury'ego, zauważy, że trzeba atakować korpus a nie głowę i wtedy on padnie - nakreślił swoją wizję Bernard Hopkins. 

Obozy Joshuy i Fury'ego ustaliły podobno, że do pierwszego starcia brytyjskich dwumetrowców mogłoby dojść pod koniec lata 2021 roku. Wcześniej jednak obaj muszą wygrać swoje walki zakontraktowane na ten rok - odpowiednio z Kubratem Pulewem i Deotayem Wilderem i być może wywiązać się jeszcze z obowiązkowych obron - odpowiednio przeciw Dillianowi Whyte'owi i Oleksandrowi Usykowi.