Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Eddie Hearn nie wyklucza, że walka Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) odbędzie się poza Wielką Brytanią. Jednocześnie szef Matchroom Boxing potwierdził, że pojedynek zaplanowany jest na 12 grudnia. Wydarzenie dojdzie do skutku nawet bez udziału publiczności.

- Joshua bardzo chce stoczyć tę walkę przez swoimi kibicami, ale wygląda na to, że może nie być takiej możliwości. Jeśli kibice nie będą mogli w tym uczestniczyć, to zastanowimy się nad przeniesieniem walki do innego kraju - powiedział Hearn.

- To może być Bliski Wschód, Daleki Wschód czy Wschodnia Europa. Opcji jest dużo, ale warunkiem musi być poważna i atrakcyjna oferta. Planowaliśmy zupełnie co innego, ale w tej sytuacji, musimy ratować budżet tej gali - dodał brytyjski promotor.

Podczas grudniowej gali odbędzie się również walka o wakujący tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Głowackim i Lawrencem Okoliem. Wydarzenie będzie na Wyspach Brytyjskich pokazywane w systemie Pay-Per-View.