Patronat medialny


 


Tony Bellew skrytykował w rozmowie z talkSPORT Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), który wcześniej nazwał Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO) "trzecioligowym ciężkim", dodając, że w królewskiej dywizji liczy się aktualnie tylko on i Deontay Wilder (42-1, 41 KO).

- Fury gada bzdury. Joshua jest dużo lepszy od Wildera, dużo lepszy! - oświadczył Bellew. - On bije Wildera we wszystkim. Jedynym atrybutem Wildera jest pojedynczy mocny cios. 

- AJ to najszybciej bijący kombinacjami puncher w wadze ciężkiej od czasów Mike'a Tysona. Nikt inny nie wyprowadza kombinacji z taką szybkością, siłą i okrucieństwem! - ocenił "Bombardier" z Liverpoolu.

- Szanuję Fury'ego, jest teraz bezdyskusyjnie numerem 1, ale Joshua się rozwija. [...] Dla mnie Joshua może wygrać z Furym, ale miałby na to sześć rund, potem byłoby już trudno. Żeby pokonać Fury'ego, trzeba się na niego rzucić i nie przejmować się inkasowanymi uderzeniami. Uważam, że w tym momencie jedynym zawodnikiem na świecie, który może tego dokonać jest AJ, ze swoją szybkością, techniką i precyzją - stwierdził Bellew.