Patronat medialny


 

Michael Hunter podziela opinie mówiące, że przyczyną porażki Anthony'egp Joshuy (24-2, 22 KO) z Oleknsadrem Usykiem (19-0, 13 KO) była źle dobrana taktyka na walkę.

- Wyglądało to tak, jak się spodziewałem - stwierdził Amerykanin w wywiadzie dla Sky Sports. - Joshua zrobił to, co mówiłem, że zrobi. Ten jego plan na pojedynek, jego albo jego trenerów, nie zwalałbym wszystkiego na niego. Wyjść do ringu i próbować boksować ze znakomitym bokserskim technikiem - to nie był najlepszy wybór, ale myślę, że Joshua może być lepszy w następnej walce.

- Myślę, że mógłbym mu pokazać parę nowych rzeczy. Według mnie on tak naprawdę nie rozumie praw rządzących boksem. Zna zasady, ale nie wie, jak z nich skorzystać. Żeby to zrozumieć, można podać przykład Andre Warda, który nie był największym talentem, ale świetnie dobierał strategię. Sądzę, że za drugim razem Joshua może sobie dobrze poradzić. Dostanie swoją szansę na rewanż - dodał Hunter, który w przeszłości miał okazję boksować z Usykiem, przegrywając na punkty.

Do rewanżowej konfrontacji Anthony'ego Joshuy z Oleksandrem Usykiem dojść ma na przełomie wiosny i lata. Faworytem do roli gospodarza pojedynku jest Wielka Brytania.