Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Eddie Hearn uważa, że Anthony Joshua (24-2, 22 KO) przed rewanżowym pojedynkiem z Oleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO) ostatecznie zdecyduje się na zatrudnienie nowego trenera ze Stanów Zjednoczonych. AJ kilka tygodniu temu odbył bokserską podróż po USA, by osobiście przekonać się o sposobie pracy kilku znanych szkoleniowców, m.in. Eddy'ego Reynoso, Roberta Garcii i Ronniego Shieldsa.

- Myślę, że on tam wróci, prawdopodobnie znów potrenuje z tymi ludźmi, których wcześniej poznał i podejmie decyzję - powiedział The Sun promotor byłego czempiona wagi ciężkiej Eddie Hearn. 

- Według mnie to dobry pomysł, by zmienić otoczenie, ale to tylko moja osobista opinia. Poprzednio ludzie w Ameryce pytali mnie, z kim według mnie Anthony powinien trenować. Odparłem, że z tym, z kim będzie się czuł dobrze. Zobaczymy, co się wydarzy - dodał szef Matchroom Boxing.

Anthony Joshua we wrześniu stracił pasy WBA, WBO i IBF na rzecz Oleksandra Usyka (19-0, 13 KO), przegrywając z Ukraińcem na punkty. Wiosną dojść ma do pojedynku rewanżowego.