Patronat medialny


 

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Anthony Joshua (24-3, 22 KO) zapowiedział, że jeśli przegra w sobotę z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO), to zakończy zawodową karierę. Pojedynek będzie główną atrakcją gali organizowanej w O2 Arena w Londynie.

- Jeśli przegram, to zakończę karierę. Nie zamierzam walczyć z ludźmi, a jeśli oni będą chcieli, żebym odszedł na emeryturę, to tak zrobię. Nie zamierzam też na siłę przekonywać kibiców, jeśli oni się ode mnie odwrócą - powiedział Brytyjczyk.

- Kiedy zakończę karierę, porzucę wszystkie stresy i presję. Wtedy będę odpoczywał i nie będę nikim się przejmował. Nakładacie na mnie sporo presji, więc kiedy to ze mnie zejdzie, to będę się cieszył i kochał życie - dodał Joshua.

W Londynie dojdzie także m.in. do walki pomiędzy mistrzem Europy wagi średniej Matteo Signanim (32-6-3, 12 KO) i Felixem Cashem (16-0, 10 KO). Kibice zobaczą w akcji również Fabio Wardleya, który zmierzy się Michaelem Coffie w pojedynku o pas WBA Continental wagi ciężkiej. Wydarzenie pokaże na żywo DAZN.

ZOBACZ POWRÓT ANTHONY'EGO JOSHUY NA DAZN >>