Patronat medialny


 


- Myślę, że jego naturalny instynkt, ogień i głód zniknęły i napędza go własne ego. Sądzę, że on teraz ma niewłaściwą motywację do boksowania i to źle na niego wpływa - powiedział IFL TV Johnny Nelson o Anthonym Joshui (25-3, 22 KO), który w sobotę w pierwszej walce od sierpnia ubiegłego roku pokonał na punkty Jermaina Franklina. 

- AJ ma już 33 lata , a robił w ringu wiele rzeczy, których nie powinien był robić - gdy był w klinczu, patrzył na swój narożnik, tak nie powinien się zachowywać na tym etapie, powinien wiedzieć już, co ma zrobić. I mówiąc, że ma już 33 lata, nie mam na myśli, że karierę ma już za sobą, ale to, że powinien wiedzieć, jak się zachować w ringu, nie powinien popełniać błędów żółtodzioba. Przecież jak się tak odwracał, mógł dostać cios. Myślę, że to co najlepszego Joshua mógł pokazać, już zobaczyliśmy - stwierdził ex-czempion wagi junior ciężkiej. - AJ to niezwykły atleta i to, co w tak szybkim czasie osiągnął, jest ciężkie do porównania z czymkolwiek innym. Kibice teraz oczekiwali od niego nokautu, on chciał im to dać, ale były pewne znaki w tej walce, które mówiły, że on już lepszy nie będzie. Myślę, że on już za dużo wie, wie, jak to jest przegrać przez nokaut. Czasem zawodnik chce wygrać, a czasem tylko nie chce przegrać.

Zapytany o swój typ na ewentualną walkę Joshuy z Tysonem Furym Nelosn odparł: - Postawiłbym na Tysona Fury'ego, jeśli oceniamy na podstawie ostatnich występów. Według mnie Joshua jest w stanie pokonać Fury'ego, ale jeśli patrzymy na ostatnie pojedynki, to trzeba by postawić na Fury'ego.