Patronat medialny


 


Eddie Hearn potwierdził, że rozpoczął wstępne rozmowy w sprawie organizacji walki pomiędzy Anthonym Joshuą (25-3, 22 KO) i Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO), jednak zdementował informacje podane przez Fury'ego, który zakomunikował, że kilka dni temu Joshua otrzymał od niego kontrakt na walkę.

- Nie otrzymaliśmy kontraktu, to nie jest prawda. W środę dostałem e-maila od George'a Warrena z pytaniem, czy bylibyśmy zainteresowani walką z Furym we wrześniu. Odpowiedziałem, że mamy uzgodnioną walkę w grudniu z Wilderem, planujemy walkę w sierpniu z Dillianem Whytem i nie zamierzamy porzucać tych planów - tłumaczy szef Matchroom Boxing.

- Jeśli nasze plany się nie zrealizują, to bardzo chętnie rozważymy walkę z Furym, ale nie zamierzamy rzucać wszystkiego, ponieważ Fury, który jeszcze kilka dni temu przekonywał, że kolejną walkę stoczy w Australii, teraz zmienia zdanie. Mamy dobre relacje z Georgem Warrenem i chętnie porozmawiamy o tej walce, ale mamy swoje plany i chcemy prowadzić karierę Joshuy w sposób poukładany - dodaje Hearn.

Brytyjski promotor wyjawił, że kontrakty na grudniową walkę z Deontayem Wilderem w Arabii Saudyjskiej nie zostały jeszcze podpisane, jednak ma pełne zaufanie do tamtejszych inwestorów i jest przekonany, że wkrótce wszystko zostanie sfinalizowane. Więcej w załączonym materiale wideo.