Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Kliczko Haye

Z dala od medialnego zgiełku, w austriackich Alpach, przygotowuje się do swojej kolejnej walki mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBO i IBF Władimir Kliczko (55-3, 49 KO). Ukrainiec, który 2 lipca w Hamburgu skrzyżuje rękawice z czempionem WBA Davidem Haye (25-1, 23 KO), zdaje sobie sprawę, że tym razem czeka go naprawdę duże wyzwanie i z szacunkiem wypowiada się o angielskim rywalu.

- Moglibyśmy w kółko rozmawiać o tym pojedynku, jednak wiem, że spotykam się z jednym z najlepszych obecnie pięściarzy, który jest szybki i ma ciężkie ręce. Co by nie mówić, szykuję się do starcia z najtrudniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek walczyłem - podkreślił Kliczko we wtorkowym wywiadzie dla Sky Sports.

- Myślę, że Haye traktuje tę walkę bardzo poważnie. Może sobie wygadywać różne bzdury, ale zdaje sobie sprawę, że zmierzy się z doświadczonym rywalem. Ja wiem dokładnie, czego się po nim spodziewać i przygotowuję się na to - dodał "Dr Stalowy Młot", uważany obecnie za najlepszego boksera wszechwag.