Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Kliczko

O walce na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy dwoma braćmi Kliczko - Władimirem i Witalijem - marzą chyba wszyscy kibice boksu zawodowego. Szanse na doprowadzenie do starcia dwumetrowców z Ukrainy są jednak raczej bliskie zeru, bo obaj zgodnie twierdzą, że nie mogliby zafundować tak  potężnej dawki emocji swojej matce.

Co ciekawe, Kliczkowie twierdzą, że przez wiele lat wspólnej kariery nawet nie toczyli ze sobą prawdziwych sparingów. Jak przyznał  w niedawno udzielonym wywiadzie dla Sky Sports młodszy z braci - Władimir, po raz ostatni taka sytuacja miała miejsce niemal dwie dekady temu.

- Ostatni raz sparowaliśmy ze sobą, gdy miałem 16 lat. Pamiętam dobrze ten dzień - oznajmił "Dr Stalowy Młot". - Nie mogliśmy rywalizować ze sobą w boksie, bo to byłą zbyt twarda rywalizacja. Gdy byliśmy razem w ringu z Witalijem, żaden z nas nie ustępował. Te sparingi nie były dla nas dobre.

Video. Bracia Kliczko na wspólnym treningu >>

- Zamiast boksować, gramy ze sobą w szachy, współzwodniczymy w kite-surfingu. W golfie nie możemy, bo Witalij twierdzi, że jest a młody na golfa - dodał Władimir Kliczko.

http://www.youtube.com/watch?v=3KKBURKRaMk{jcomments on}