Patronat medialny


 

Władimir Kliczko

Choć niektóre źródła podają, że kolejnym rywalem mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA, IBF i WBO Władimira Kliczko (54-3, 49 KO) będzie Jean-Marc Moreck, w istocie nie jest jeszcze przesądzone, z kim naprawdę wyjdzie w najbliższym czasie do ringu "Dr Stalowy Młot".

Trener ukraińskiego czempiona Emanuel Steward w rozmowie z On Te Ropes Boxing Radio stwierdził tymczasem, że on najchętniej zobaczyłby swojego podopiecznego ponownie boksującego w Stanach Zjednoczonych, zapewniając przy okazji, że świetnym kandydatem na oponenta na tę okoliczność byłby Antonio Tarver.

Video. Ekskluzywny wywiad z królem wagi ciężkiej Władimirem Kliczką >>

- Nie mamy zbyt dużego wyboru. Jest Antonio i powrócił temat Arreoli. Nie wiadomo, co będzie z Thompsonem i Chambersem. Nie ma ich zbyt wielu, ale jestem zdania, że Antonio Tarver mógłby wypaść przeciw Władimirowi lepiej niż ktokolwiek inny - mówił o czołówce amerykańskiej wagi ciężkiej słynny szkoleniowiec, dodając: - Antonio jest też niezłym gadułą, jednym z najlepszych w istorii boksu, jakich słyszałem i mógłby zrobić tę walkę dużą.

http://www.youtube.com/watch?v=ZplA-tbCua4{jcomments on}