Patronat medialny


 


Witalij Kliczko Odlanier SolisMistrz świata federacji IBF oraz WBO wagi ciężkiej Władimir Kliczko (55-3, 49 KO) spodziewa się, że jego brat Witalij Kliczko (41-2, 38 KO) nie będzie miał łatwej przeprawy przeciwko mistrzowi olimpijskiemu z Aten Odlanierowi Solisowi (17-0, 12 KO). Młodszy z Ukraińców podkreśla duże doświadczenie z ringów amatorskich Kubańczyka i przestrzega czempiona WBC "królewskiej" dywizji przed lekceważeniem rywala.

- Witalij znajduje się w znakomitej dyspozycji. Nie mogę już doczekać się sobotniej walki, a nie będzie ona łatwa dla mojego brata - mówi Władimir.

- Dla Solisa to pierwsza szansa na wygranie zawodowego mistrzostwa świata. Na pewno będzie walczył z dużą energią i do tego jest bardzo doświadczony, nie można go zlekceważyć. Uważam, że Witalij zaprezentuje w ringu atuty, które zawsze pozwalają mu wygrywać i uświadomi Solisowi, że jeszcze trochę nauki przed nim zanim zostanie mistrzem świata - stwierdził Ukrainiec, który na przełomie czerwca i lipca skrzyżuje rękawice z Davidem Hayem.