Patronat medialny


 

Władimir Kliczko- Za długo Władymira nie było na HBO - powiedział po spotkaniu młodszego z braci Kliczko z Davidem Haye w siedzibie HBO na Manhattanie prezydent HBO Sports, Ross Greenburg. - Jestem pewien, że Władymir zgodzi się tą opinią i nie jest ważne, jakie były tego przyczyny. Będziemy znowu razem i tylko to się teraz liczy - powiedział Greenburg komentując fakt, że po raz ostatni stacja pokazywała walkę Ukraińca w 2008 roku, kiedy bronił tytułu w starciu z Hasimem Rahmanem.

Haye na spotkaniu w siedzibie HBO jak zawsze był pewny siebie:  - Ty i twój brat zabijacie wagę ciężką. Ja jestem tutaj po to, żeby ją uratować - oświadczył w swoim stylu "Hayemaker".

Walka Davida Haye (25-1, 23 KO) z Władymirem Kliczką (54-3, 49 KO) będzie pokazywana przez HBO na żywo od godziny 04.45 czasu Wschodniego Wybrzeża i powtórzona w paśmie największej oglądalności o godzinie 10.00 wieczorem. W odróżnieniu od walki Tomasza Adamka (44-1, 28 KO) z Witalijem Kliczką (42-2, 39 KO), najprawdopodobniej nie będzie jednak przekazywana w płatnym systemie PPV.

HBO

Przemek Garczarczyk, fot. HBO{jcomments on}