Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Boks w Polsce

Adamek: Przyleciałem do Polski, żeby pokazać prawdziwy boks

- Przyleciałem do Polski, żeby pokazać jak wygląda prawdziwy boks - mówił były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) na dzisiejszej konferencji prasowej w Krakowie przed galą Polsat Boxing Night, gdzie zmierzy się z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek odbędzie się 8 listopada.

- 8 listopada przekonasz się jak szybki jest Adamek i jak mocno bije. Wtedy przyjedzie weryfikacja. Jeśli jestem zdrowy, to jestem szybki, a jak jestem szybki, to jestem w stanie wygrać z każdym - zapowiedział Adamek.

- Wreszcie mówisz jak mężczyzna. Ja wychodzę z przekonaniem, że to będzie koniec Adamka. O tej walce myślałem już mniej więcej od trzech lat, to jest być albo nie być dla nas obu. To jest nasza chwila prawdy. Trenuj i mam nadzieję, że będziesz przygotowany - ripostował Szpilka.

- Jestem w formie bracie, bądź pewien, że to ja będę tym szybszym i to nie będzie koniec Adamka - odpowiedział "Góral", który do pojedynku w Krakowie przygotowuje się rodzinnych Gilowicach.

Na galę Polsat Boxing Night sprzedano już 16 tysięcy biletów, impreza w Kraków Arenie będzie pokazywana w systemie Pay-Per-View przez Cyfrowy Polsat.

Kup bilety na walkę Tomasz Adamek - Artur Szpilka >>
Tomasz Adamek - Artur Szpilka: serwis specjalny ringpolska.pl >>