Patronat medialny


 


W pierwszej zawodowej walce gali w Łomiankach Sebastian Skrzypczyński (4-2-1, 2 KO) pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie Denissa Sirjatowsa (4-18-1, 3 KO). Rywal Polaka po raz pierwszy wylądował na deskach w drugim starciu po lewym prostym.W trzeciej odsłonie Skrzypczyński ponownie rzucił Sirjatowsa na matę. Łotysz co prawda się podniósł, ale po kolejnym ataku Skrzypczyńskiego narożnik gościa zdecydował się rzucić ręcznik.

Boksujący w kategorii średniej Ismail Tebojew (3-0-1, 2 KO) po bardzo wyrównanym i efektownym pojedynku zwyciężył jednogłośnie na punkty Mariusza Biskupskiego (14-12-0, 5 KO). Po dobrym początku znanego z ofensywnego stylu walki pięściarza z Inguszetii walka stopniowo zaczęła się wyrównywać, gdy dało o sobie znać doświadczenie Polaka. Ostatecznie po sześciu widowiskowych rundach sędziowie punktowali 58:57, 58:56 i 59:55.

Niedawny pretendent do tytułu WBC Intecontinental wagi półśredniej Sławomir Ziemlewicz (20-8-2, 4 KO) pewnie wypunktował ambitnego Konstantinsa Sakarę (6-15-1, 5 KO). {jcomments on}