onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 


SaletaO Marcinie Najmanie, Tomaszu Adamku i Andrzeju Gołocie opowie dziś w kanale nsport Przemysław Saleta. Były pięściarz i kickbokser, a dziś celebryta będzie gościem Gabriela Waliszki w cyklu "Przesłuchanie" - godz. 21.10.

Saleta był między innymi mistrzem świata w kickboxingu i mistrzem Europy w boksie. Pod koniec swojej kariery sportowej postanowił powalczyć w formule MMA. We wrześniu wygrał walkę z byłym przyjacielem, a ostatnio wrogiem Marcinem Najmanem. - Ten rozdział jest już zamknięty. Ja mam swoje życie, a Najman swoją karierę bokserską - opowiada uśmiechnięty Saleta w nsport.

Czy będzie rewanż, którego chciałby Najman? - Ja nie mam już żadnej motywacji. Najman tworzy sobie jakieś historie. No chyba, że zapłacą mi pół miliona złotych, to co innego - przekonuje Saleta podczas "Przesłuchania".

Były mistrz opowiada też o dopingu, chwilach załamania i o szansach Tomasza Adamka w starciu z braćmi Kliczko oraz o formie Andrzeja Gołoty w "Tańcu z Gwiazdami". - Andrzej tańczył lepiej ode mnie i był przy tym taki ludzki - podkreśla Saleta.{jcomments on}