onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Adam Balski (13-0, 8 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że nie wystąpi podczas organizowanej 6 kwietnia gali w Katowicach, gdzie był zapowiadany jako uczestnik jednej z głównych walk. 28-latek przeszedł niedawno zabieg lewego łokcia i czeka go dłuższa przerwa.

- Przez jakiś czas będę wyłączony z treningów i nie wiem kiedy znowu będę walczył. Zdrowie jest jedno i muszę się ponaprawiać i przejść okres rehabilitacji zanim wrócę do treningów - poinformował boksujący w wadze junior ciężkiej Balski.

- Na pewno nie zawalczę na najbliższej gali, bo nie zdążę się do niej dobrze przygotować. Dziękuję menadżerowi Patryk Kieliszewski za zorganizowanie firm które pomogły w kosztach zabiegu i leczenia - dodał pięściarz z Kalisza.

Ostatni pojedynek Balski stoczył w grudniu, wygrywając na punkty po zaciętej walce z Sergiejem Radczenką. W ubiegłym roku pięściarz wychodził do ringu dwukrotnie.

W Katowicach kibice zobaczą w ringu m.in. Mariusza Wacha oraz Roberta Parzęczewskiego. Potwierdzono już zakontraktowanie dwóch walk. W pierwszej Damian Jonak zmierzy się z Andrew Robinsonem, zaś w drugiej Kamil Młodziński skrzyżuje rękawice z Damianem Wrzesińskim.