onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Adam Balski (13-0, 8 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że nie wystąpi podczas organizowanej 6 kwietnia gali w Katowicach, gdzie był zapowiadany jako uczestnik jednej z głównych walk. 28-latek przeszedł niedawno zabieg lewego łokcia i czeka go dłuższa przerwa.

- Przez jakiś czas będę wyłączony z treningów i nie wiem kiedy znowu będę walczył. Zdrowie jest jedno i muszę się ponaprawiać i przejść okres rehabilitacji zanim wrócę do treningów - poinformował boksujący w wadze junior ciężkiej Balski.

- Na pewno nie zawalczę na najbliższej gali, bo nie zdążę się do niej dobrze przygotować. Dziękuję menadżerowi Patryk Kieliszewski za zorganizowanie firm które pomogły w kosztach zabiegu i leczenia - dodał pięściarz z Kalisza.

Ostatni pojedynek Balski stoczył w grudniu, wygrywając na punkty po zaciętej walce z Sergiejem Radczenką. W ubiegłym roku pięściarz wychodził do ringu dwukrotnie.

W Katowicach kibice zobaczą w ringu m.in. Mariusza Wacha oraz Roberta Parzęczewskiego. Potwierdzono już zakontraktowanie dwóch walk. W pierwszej Damian Jonak zmierzy się z Andrew Robinsonem, zaś w drugiej Kamil Młodziński skrzyżuje rękawice z Damianem Wrzesińskim.

Komentarze   

+5 #1 kopek 2019-02-12 08:09
Niech sie kuruje, może zmądrzeje przy okazji, troche odleciał, za szybko uwierzył że jest kocurem, taki Główka chociażby spiął dupe do walki z Huckiem o pas a tutaj jeszcze w rankingach nie zaistniał, oby wziął sie konkretnie do pracy bo ma ciekawy styl.
Co do katowic to jest jeden plus nie bedzie tych wieśniackich przyśpiewek "jadą świry jadą"
+3 #2 CiotkaBronka 2019-02-12 10:05
Jak On nie wystąpi to jadę na galę. Przeciętniak, który wyżej sr* niż d*pe ma. Siedziałem w sektorze z jego kibicami. Takiego buractwa i wieśniactwa dawno nigdzie nie widziałem. Bilety chyba dostają od Balskiego, bo takiej hołoty nie byłoby stać na przednie rzędy, albo są to po prost osoby, które zarabiają inaczej ;-)
#3 wirtualny bak 2019-02-13 00:57
Przecież Krzysiek Głowacki by tego Balskiego jedną ręką rozwalił.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze