onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 


25 lipca pięściarze grupy KnockOut Promotions powalczą w amfiteatrze w Augustowie. W walce wieczoru dojdzie do rewanżu Pawła Stępnia z Markiem Matyją. Do ringu wejdą też m.in. Ewa Piątkowska, Damian Kiwior, Kamil Bednarek i Adam Balski.

Była już gala w pałacu, podczas której wystąpił Mariusz Wach. Później w hotelu w Arłamowie pięściarski wieczór zorganizował Mateusz Borek i jego MB Promotions. Teraz imprezę w nowej rzeczywistości przeprowadzi grupa KnockOut Promotions, a jej pięściarze wystąpią w amfiteatrze w Augustowie. – Można już wpuścić część kibiców, więc będzie namiastka normalności - mówi szef grupy Andrzej Wasilewski. Planuje także następne gale.

- Chciałbym zrobić kolejną pod koniec sierpnia, chętnie w jakiejś miejscowości wakacyjnej, ale w obiekcie zadaszonym, jak amfiteatr w Augustowie. Zabezpieczenie zadaszenia na własną rękę, na przykład na stadionie, kosztuje prawie sto tysięcy złotych - mówi promotor, który od początku pandemii nie był przekonany do imprez studyjnych czy wydarzeń bez udziału żadnych kibiców. - Starałem się czekać, choć byłem już przyciśnięty do ściany, bo zawodnicy muszą boksować, a jednocześnie trzeba im płacić pensje – mówi Wasilewski.

Pełna treść artykułu w "Przeglądzie Sportowym" >>