Patronat medialny


 


Łukasz Różański (12-0, 11 KO) zakończył przygotowania do występu na sobotniej gali Knockout Boxing Night 13. W Tarnowie niepokonany pięściarz wagi ciężkiej zmierzy się z Ozcanem Cetinkayą (31-20-2, 23 KO).

Rzeszowianin zrobił duże zamieszanie w czołówce polskiej wagi ciężkiej, wygrywając w efektownym stylu z Izuagbe Ugonohem. Rok po tym zwycięstwie, 34-latek jest blisko kolejnego dużego wyzwania. Już niedługo ma skrzyżować rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Arturem Szpilką (24-4, 16 KO).

- To najciekawsza dzisiaj walka do zrobienia w polskiej wadze ciężkiej, a także pojedynek z ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Spotykają się tutaj dwa bardzo mocne charaktery. Przeszłość Artura wszyscy doskonale znają, ale jak popyta się o Łukasza w Rzeszowie, to od razu nabiera się większego szacunku - mówi Andrzej Wasilewski, organizator gali w Tarnowie.

- Łukasz nie boi się wyzwań i pokazał to w walce z Izu. Tam też można było zauważyć kilka innych, bardzo pozytywnych elementów. Zobaczyliśmy, że Łukasz ma swoich kibiców, których szanuje i buduje z nimi relacje od lat, dodatkowo, jeśli przygotuje się porządnie, to nikogo się nie boi i jest tygrysem w ringu, no i jest człowiekiem bardzo charakternym. Nie pęka na robocie, jakiejkolwiek - dodaje szef grupy KnockOut Promotions.

Różański w czerwcu wrócił na ring i znokautował w drugiej rundzie Eriksa Kalasnikovsa. Do jego pojedynku ze Szpilką może dojść, według nieoficjalnych doniesień, na przełomie grudnia i stycznia. 

Podczas gali KBN 13 na ring wróci również Mateusz Masternak, który w pierwszym zawodowym występie po blisko dwuletniej przerwie zmierzy się z Taylorem Mabiką. Miejscowi kibice zobaczą w akcji także m.in. braci Kiwiorów, Adama Balskiego oraz debiutującego Rafała Wołczeckiego.

 Kup bilety na KBN 13 - zobacz walki Masternaka i Różańskiego >>