Patronat medialny


 


W dość nietypowym miejscu, bo w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, polska kadra bokserska mężczyzn i kobiet, skrzyżuje w piątek rękawice z rywalami z Czech oraz Chorwacji podczas trzeciej gali Suzuki Boxing Night. Transmisja w TVP Sport.

- Rozpoczęliśmy projekt Suzuki Top Team, w którym pod swoje skrzydła wzięliśmy najbardziej obiecujących zawodników i zawodniczki. W ramach ich promocji organizujemy kilka razy do roku, wspólnie z Polskim Związkiem Bokserskim, gale boksu olimpijskiego – tłumaczy Sebastian Kościółek z działu marketingu Suzuki Motor Poland.

Gala w Lublinie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ goście z Czech i Chorwacji przyjadą w mocnych składach i w ringu zobaczymy utytułowanych zawodników. Ich konfrontacje z najlepszymi polskimi pięściarzami i pięściarkami będą dobrą okazją do sprawdzenia potencjału naszych reprezentantów.

Piątkowe walki Suzuki Boxing Night III w Lublinie rozpoczną się o godz. 18. Początkowo gala miała odbyć się z udziałem publiczności, ale sytuacja epidemiologiczna w kraju zmusiła organizatorów do zmian.