Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Katarzyna Dziurska zdradziła, że jej pierwsza zawodowa walka odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie roku. Niedawno jedna z najbardziej znanych polskich trenerek osobistych oraz influencerek branży fitness podpisała kontrakt z grupą KnockOut Promotions.

- Kiedy walka? Do tego momentu na pewno jest jeszcze trochę czasu. Wiem, w których obszarach muszę się rozwijać i pracujemy nad tym z moim nowym trenerem Jackiem Dąbrowskim. Raczej to jest kwestia miesięcy, niż tygodni. Wszystko zależy od mojego trenera i grupy promotorskiej. Jeśli uznają, że jestem gotowa, a przy okazji ja będę się czuła pewnie i gotowa, to wtedy podejmiemy decyzję o dacie debiutu - zdradziła Dziurska w rozmowie z "Radiem Dla Ciebie".

Do swoich występów Dziurska będzie przygotowywać się w warszawskim KnockOut Gymie. Wcześniej jej pięściarskim szkoleniem zajmował się Maciej Miszkiń, który nie współpracuje z zawodnikami startującymi na profesjonalnych ringach.

- Mam nadzieję, że uda mi się w jakimś stopniu zapracować na popularność boksu kobiecego. Mamy wiele bardzo zdolnych pięściarek i liczę, że moi obserwatorzy zainteresują się boksem, a przy okazji zaczną kibicować innym zawodniczkom - powiedziała finalistka "Tańca z Gwiazdami".

- Nie zakładam, że moja przygoda z boksem będzie trwała 10 lat. Mam swój cel, który będę chciała zrealizować, ale jednocześnie bardzo ciężko mi określić, co na przykład wydarzy się za 3 lata. Mam 34 lata, zaczynam coś nowego i trudnego, ale chcę stawić czoła temu wyzwaniu - dodała nowa zawodniczka grupy KnockOut Promotions.