Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Laura Grzyb (9-0, 3 KO) ma przed sobą finałowy tydzień sparingów przed walką w obronie tytułu mistrzyni Europy ze Stevi Levy (9-1, 0 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 30 organizowanej 7 października w Jastrzębiu-Zdroju.

- Za mną najcięższy, najbardziej intensywny okres przygotowań, w którym sparujemy trzy razy w tygodniu - mówi jedyna aktualnie Polka, która posiada pas EBU.

Grzyb do najbliższego występu tradycyjnie przygotowuje się w Warszawie pod skrzydłami trenera Andrzeja Liczika. Pięściarka grupy KnockOut Promotions, która w kwietniu wywalczył tytuł mistrzyni Europy zdradziła, że po ostatnim występie zmieniła sporo w swoich przygotowaniach, aby być w jak najlepszej dyspozycji podczas gali w swoim rodzinnym mieście.

- Teraz wszystko wygląda inaczej i jestem zadowolona, że będę mogła się sprawdzić z pięściarką z Wysp Brytyjskich. Cieszę się na ten test, ponieważ w Wielkiej Brytanii boks kobiet bardzo mocno się rozwija i jest tam sporo ciekawych zawodniczek w niższych wagach - przekonuje Grzyb

Podczas gali KBN 30 kibice zobaczą także kolejny profesjonalny występ byłego mistrza świata IBF i WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (62-4-1, 42 KO). Na karcie walk znajdą się także m.in. ciekawie zapowiadające się starcia Piotra Łącza z Wołodymirem Katsukiem oraz Kamila Gardzielika z Evanderem Riverą.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 30 >>