Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

MPDziś w Poznaniu zakończyły się już pierwsze walki 83. Mistrzostw Polski Seniorów w boksie. Do zawodów dopuszczonych zostało łącznie 114 zawodników z 46 klubów reprezentujących 13 Okręgowych Związków Bokserskich. Poniżej prezentujemy wyniki pierwszego dnia zmagań.

56 kg
Smerdel Michał /Gwarek Łęczna/
- Duda Piotr /Radomiak Radom/ 5:0
Burzyński Michał/Kaczor Team Wałbrzych/
- Ożga Piotr/AZS Legenda Jarosław/ 5:0
Resól Tomasz/ScorpionSzczecin/ -  Wasilewski Andrzej /Kontra Elbląg/ 0:5

60 kg
Trypuć Paweł/Hetman Białystok/ -
Ocicki Tomasz/Legia Warszawa/ 4:1
Wrzesiński Damian/PKB Poznań/
- Kalita Adam/Bukowina Wałcz/ W.O.
Mierzyński Maciej/Cristal Białystok/
- Guzek Bolesław/Morsy Dębica/ 5:0
Chudecki Michał/PKB Poznań/
- Leśniak Michał/Kaczor Team Wałbrzych/ 3 RSC
Bochenek Miłosz/Kaczor Team Wałbrzych/
- Gryckiewicz/Tomasz/PIRS Olsztyn/ 4:1

64 kg
Falecki Damian/KSZO Ostrowiec Św./ -  Perczyński Rafał/Gwardia Warszawa/ 0:5
Syrowatka Michał/Hetman Białystok/
- Latocha Marcin/Róża Karlino/ 5:0
Swoboda Adrian/Kaczor Team Wałb./
- Białas Szymon/MOSM Tychy/3:2

69 kg
Szymański Patryk/PKB Poznań/
- Kaczmarczyk Mariusz/MOSM Tychy/ 5:0
Ozimkowski Karol/Róża Karlino/
- Biś Piotr/Tiger Tarnów/ 3 RSC
Kot Tomasz/RUSHH Kielce/
- Kiwior Damian/Tiger Tarnów/ 5:0
Hoffmann Patryk/Spartan Toruń/ - Szymański Roman/PKB Poznań/ 0:5
Mazur Tomasz/PKB Poznań/
- Kozielski Paweł/Legia Warszawa/ 5:0
Szczotka Bartosz/Victoria Ostrołęka/ - Bujnarowski Kamil/Champion Nowy Dw./ 2:3

75 kg
Gardzielik Kamil/PKB Poznań/
- Kośmider Adam/Tygrys Elbląg/ 5:0
Życiński Kasjusz/SAKO Gdańsk/ -  Ludwiczak Michał/PKB Poznań/ 0:5
Jabłoński Tomasz/SAKO Gdańsk/
- Sobierajski Wojciech/Fenix Warszawa/ 5:0
Rumiński Paweł/Gwardia Warszawa/ - Gromadzki Tomasz/06 Kleofas Katowice/ 2:3
Szeremeta Kamil/Hetman Białystok/
- Pac Dawid/Gwardia Szczytno/ 5:0
Plichta Adrian/Bukowina Wałcz/
- Czyżyk Paweł/Energetyka Lubin/ 5:0
Łoniewski Michał/Kontra Elbląg/ -
Migacz Damian/Energetyka Lubin/ 5:0
Michalik Paweł/Legia Warszawa/ -
Ziemnicki Przemysław/PKB Poznań/ 4:1

81 kg
Szmigiel Przemysław/PIRS Olsztyn/ - Bartkowiak Przemysław/Boks Poznań/ 1:4
Jakubowski Igor/PKB Poznań/
- Gątnicki Mateusz/Paco Lublin/ 5:0
Stępień Paweł/Olimp Szczecin/ -
Cywiński Kamil/Gwardia Warszawa/ 5:0
Tryc Mateusz/Fenix Warszawa/
- Pacyna Piotr/Energetyk Lubin/ 5:0
Sławiński Dawid/Cristal Białystok/ - Sienkiewicz Piotr/Gwardia Warszawa/ 1:4

91 kg
Krasuski Bartłomiej/Olimp Lublin/ - Deik Dawid/Czarni Słupsk/ 2:3

+91 kg
Śnitko Marcin/PKB Poznań/
- Jabłoński Michał/Wisłok Rzeszów/ 5:0
Janiszewski Tomasz/Fenix Warszawa/ - Kosela Krzysztof/Paco Lublin/ 0:5
Brzeski Patryk/Champion Nowy Dwór Maz./
- Hryniuk Roger/Cristal Białystok/ 4:1
Wichrowski Artur/Spartan Toruń/
- Sałagan Marcin/KSZO Ostrowiec Św./ 2 KO-B{jcomments on}