Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

PZBInterwencją policji zakończyły się wymiany zdań, do których doszło podczas niedzielnego walnego zgromadzenia Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Zgromadzenie miało na celu wybór prezesa OZB na kolejną kadencję. Został nim ostatecznie Tadeusz Wieszczyk, który zdecydowaną większością głosów pokonał Huberta Migaczewa.

Jak poinformował ringpolska.pl anonimowy informator, zanim jednak uczestnicy zgromadzenia przeszli do porządku obrad, o opuszczenie zebrania poproszone zostały osoby nieuprawnione do uczestniczenia  w nim, w tym Janusz Stabno, Józef Baryła i Leszek Dąbrowski.

Ponieważ Stabno, jako jedyny, miał stwierdzić, że pozostanie na sali obrad, wezwano policję. Stabno, dopiero w asyście stróżów prawa , miał  ostatecznie wyjść z sali. Po jego wyproszeniu zgromadzenie opuścił także obecny prezes PZB Jerzy Rybicki, pozbawiając się prawdopodobnie tym samym szansy na start w zbliżających się w krajowych wyborach; a te już 27 października. Czy atmosfera na sali będzie równie gorąca co w niedzielę?...