Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

W piątek 7 grudnia bokserzy Walki Zabrze uczestniczyli w mikołajkowej zabawie w stowarzyszeniu dzieci specjalnej troski "Serdeczni" w Tarnowskich Górach. - Zabrzańscy pięściarze dali pokaz techniki bokserskiej dla dzieciaków. Nasz bokserski mikołaj rozbawiał ,"Serdecznych" swoimi prezentami i pomysłami. Jako że od miesiąca trwała zbiórka pluszaków dla dzieci - podczas wigilijki zabrzańscy pięściarze rozdawali maskotki, jak na mikołajów przystało. Na koniec postanowiliśmy dać dzieciom szansę zadania kilku ciosów w łapy trenerskie. Wielka radość tych ludzi była bezcenna - opowiada Piotr Zimnawoda, trener Walki Zabrze.

Zabrze

Więcej zdjęć z Bokserskich Mikołajek w Tarnowskich Górach >>

Witam. W piątek, dnia 7.12.12 zabrzańscy bokserzy uczestniczyli w mikołajkowej zabawie w stowarzyszeniu dzieci specjalnej troski ,,Serdeczni" w Tarnowskich Górach. Daliśmy pokaz techniki bokserskiej dla dzieciaków. Nasz bokserski mikołaj rozbawiał ,,Serdecznych" swoimi prezentami i pomysłami. Jako, że od miesiąca trwała zbiórka pluszaków dla dzieci - podczas wigilijki zabrzańscy pięściarze rozdawali maskotki, jak na mikołajów przystało. Na koniec postanowiliśmy dać dzieciom szansę zadania kilku ciosów w łapy trenerskie. Wielka radość tych ludzi była bezcenna ...
 
W załączniku wysyłam zdjęcia, gdyby można było zamieścić to w jakimś newsie - to byłaby kapitalna sprawa, zarówno dla Nas jak i dla dzieciaków ( świetnie orientują się w boksie, pani Prezes Gabriela Kowalska jest córką boksera, a więc tradycje sportowe wśród jej podopiecznych mają się w jak najlepszym porządku).
Pozdrawiam ciepło