Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

PZBNa adres redakcji ringpolska.pl dotarła część korespondencji pomiędzy władzami Polskiego Związku Bokserskiego a łączącym obowiązki trenera kadry narodowej i drużyny WSB Hussars Poland Hubertem Migaczewem.

Przesłany przez Migaczewa e-mail zawiera sprzeciw wobec komunikatu V-ce Prezesa ds. Wyszkolenia Zdzisława Nowaka dotyczącego planowanego na styczeń zgrupowania polskich pięściarzy. Treść wiadomości od trenera kadry poniżej.

"W całości NIE AKCEPTUJĘ zgrupowania szkoleniowego organizowanego dla zawodników Kadry Narodowej Seniorów w Ośrodku Sportowym Start w Wiśle w dniach 18-26.01.2013r. Jest to jednoznaczne z powoływaniem bez mojej wiedzy i mojej zgody II Kadry Narodowej Seniorów w Boksie.

Pan Nowak przekroczył swoje uprawnienia, umieszczając na stronie Polskiego Związku Bokserskiego komunikat wydziału wyszkolenia Nr. 1/2013 z 07.01.2013 r.

Jeżeli niezbędne jest szkolenie zawodników wymienionych w Komunikacie serdecznie zapraszam Kadrę Szkoleniową: p. Michała Nowaka - Trener - KS PKB Poznań, p. Wojciecha Bartnika - Trener - Dolnośląski OZB oraz Pana V-ce Prezesa ds. Wyszkolenia Zdzisław Nowak na Torwar, na zgrupowanie przedstartowe do Centrum Przygotowań Kadry Narodowej do IO Rio de Janeiro 2016 r. Tam wraz z kolegami z KN będą mogli pod moim okiem przygotowywać się do Turnieju na Węgrzech.

Pragnę przypomnieć, że to Ja jestem Trenerem Kadry Narodowej Seniorów i to ja jestem rozliczany z wyników po ME w Mińsku a nie Pan Nowak, i jakiekolwiek działania za moimi plecami będę traktował jako sabotaż moich działań oraz jako podważanie mojego autorytetu.

Ze sportowym pozdrowieniem.
Hubert Migaczew
Trener Kadry Narodowej Seniorów w Boksie."