Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


27 czerwca w niedzielne popołudnie olimpijski boks zagości na warszawskiej Białołęce! Na ringu pojawią się zawodnicy rywalizujący na zasadach boksu olimpijskiego o słynny "zielony pas", przewidziano także rekreacyjne walki tzw. "białych kołnierzyków".

Podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz Powstańców Warszawskich pozostających w trudnej sytuacji materialnej. Gala odbędzie się na zasadach zgodnych z obowiązującymi przepisami sanitarnymi, wstęp wolny!

Wydarzenie organizowane jest przez połączone siły Klubu Młodzieżowego "Alternatywa" Fundacji "Naszym Dzieciom", Klubu Bokserskiego Legia, Warszawskiego Boksu, WBC Amateur Poland i Hit First Boxing. Projekt finansuje Dzielnica Białołęka m.st. Warszawy. Kluby muszą być czujne, bo ilość walk jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń (do 22 czerwca do godz. 20:00). W zawodach mogą brać udział zawodnicy posiadający aktualne badania lekarskie. Kategorie Młodzik, Kadet, Junior, Młodzieżowiec i Senior.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko, data urodzenia, klub, bilans walk, waga, zdjęcie zawodnika/zawodniczki.

Data i miejsce: 27 czerwca (niedziela), godz. 16. 00 - 21.00, Białołęcki Ośrodek Sportu (ul. Światowida 56).