Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

KoninNa ringu w Koninie rozegrano walki półfinałowe Mistrzostw Polski.

Wyniki półfinałów MP w Koninie >>
Pary finałowe MP z Koninie >>

Pojedynki finałowe zostaną rozegrane w dniu jutrzejszym. Początek zawodów o godzinie 16.00.

Półfinały (zwycięzcy na pierwszym miejscu):

52kg
Piotr Gudel (Cristal Białystok) - Rafał Kaczor (Kaczor Box Team Wałbrzych) RSC3
Grzegorz Brynda (UKS Kontra Elbląg) - Rajnold Bromboszcz (RUSHH Kielce) DQ

56kg
Dawid Michelus (Sokół Piła) - Marek Jędrzejewski (KS Damnica) 5:0
Mateusz Mazik (RMKS Rybnik) - Kamil Jaworek (DKB Dąbrowa Górnicza) 5:0

60kg
Andrzej Liczik (BKS Hetman Białystok) - Maciej Mierzyński (Cristal Białystok) RSC 3
Michał Chudecki (PKB Poznań) - Damian Wrzesiński (PKB Poznań) 5:0

64kg
Michał Syrowatka (BKS Hetman Białystok) - Sylwester Stempniewski (Tygrys Elbląg) 5:0
Patryk Szymański (Boks Poznań) - Tomasz Mazur (PKB Poznań) 5:0

69 kg
Marcin Łęgowski (UKS 8 Chojnice) - Ireneusz Zakrzewski (Power Boks Jelenia Góra) 4:1
Kamil Gardzielik (PKB Poznań) - Piotr Sielawa (BKS Hetman Białystok) 5:0

75kg
Igor Jakubowski (PKB Poznań) - Tomasz Jabłoński (SAKO Gdańsk) 3:2
Kamil Szeremeta (BKS Hetman Białystok) - Michał Łoniewski (UKS Kontra Elbląg) WO

81kg
Włodzimierz Letr (PKB Poznań) - Dawid Deik (PKB Poznań) 5:0
Patryk Rostkowski (BKS Hetman Białystok) - Piotr Witczak (Legia Warszawa) WO

91
Michał Gerlecki (PKB Poznań) - Krzysztof Kowalski (MOSiR Mysłowice) 5:0
Michał Olaś (Fenix Warszawa) - Mateusz Tryc (Fenix Warszawa) WO

+91
Patryk Brzeski (Champion Nowy Dwór) - Marcin Śnitko (Tygrys Elbląg) 4:1
Marcin Rekowski-Jerzyk (PKB Poznań) - Arkadiusz Toborek (MOSiR Mysłowice) 5:0


Pary finałowe:

49 kg
Wojciech Peryt (BTS 1926 Broń Radom) - Dawid Jagodziński (BSB Astoria Bydgoszcz)

52 kg
Piotr Gudel (Cristal Białystok) - Grzegorz Brynda (UKS Kontra Elbląg)

56 kg
Dawid Michelus (Sokół Piła) - Mateusz Mazik (RMKS Rybnik)

60 kg
Andrzej Liczik (BKS Hetman Białystok) - Michał Chudecki (PKB Poznań)

64 kg
Michał Syrowatka (BKS Hetman Białystok) - Patryk Szymański (Boks Poznań)

69 kg
Marcin Łęgowski (UKS 8 Chojnice) - Kamil Gardzielik (PKB Poznań)

75 kg

Igor Jakubowski (PKB Poznań) - Kamil Szeremeta (BKS Hetman Białystok)

81 kg
Włodzimierz Letr (PKB Poznań) - Patryk Rostkowski (BKS Hetman Białystok)

91 kg
Michał Gerlecki (PKB Poznań) - Michał Olaś (Fenix Warszawa)

+91 kg
Patryk Brzeski (Champion Nowy Dwór) - Marcin Rekowski-Jerzyk (PKB Poznań){jcomments on}