Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

W kolejny poniedziałek spotykamy się z fanami sportów walki. Tym razem w programie Puncher zajmiemy się nadchodzącą galą Fight Exclusive Night 10 oraz pięściarską ligą World Series Boxing. Gośćmi prowadzącego Mateusza Borka będą Jarosław Kołkowski, Jacek Szelągowski, Janusz Pindera, a w części o MMA i K-1 Paweł Jóźwiak, Paweł Biszczak oraz Adam Golonkiewicz. Program Puncher w Polsat Sport News od godziny 20.00.

22 stycznia odbędzie się pierwszy mecz Rafako Hussars Poland w nowym sezonie ligi World Series of Boxing. Rywalem Husarii będą Caciques Venezuela. W tegorocznych rozgrywkach polska drużyna zostanie wzmocniona zawodnikami z zagranicy, a pierwsze zmiany będziemy mogli dostrzec już podczas inauguracyjnego spotkania w Pruszkowie.

Zawodnicy Husarii wrócili już do treningów po krótkiej świątecznej przerwie i szlifują formę w hali Torwaru w Warszawie. Sztab szkoleniowy, z trenerem Zbigniewem Raubo na czele, niedługo ogłosi, których zawodników zobaczymy podczas pierwszego spotkania. W jakiej formie znajdują się polscy pięściarze? O szczegółach przygotowań i zmian personalnych w zespole Rafako Hussars Poland opowiedzą prezes drużyny Jarosław Kołkowski oraz menadżer Jacek Szelągowski.