Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


McCallW poczcie znalazłem email od Lee Holidaya, opiekującego się prawną stroną kariery byłego mistrza świata wagi ciężkiej Olivera McCalla (56-12, 37 KO). Lee wystosował pismo do dziennikarzy zajmujących się w USA tematyką pięściarską, by pomogli jego zawodnikowi dostać walkę z... Przemkiem Saletą (44-7, 22 KO).

- Chcę z nim walczyć jeszcze raz. Tym razem nie znokautuję go w czwartej rundzie, i to nie będzie w Chicago. Tym razem pojadę do Polski i zrobię to przed jego rodakami jeszcze przed czwartym starciem. Z pięściarzami z Chicago nie wolno zadzierać -  pisze w e-mailu "Atomic Bull". Zapytany, czy chciałby walczyć jeszcze raz z Saletą, McCall odpowiada: - Gdzie mam się podpisać?

- Mam nadzieję, że mi pomożesz. McCall nie ma na razie żadnego innego zajęcia, a boks to całe jego życie - pisze Lee.  Przypomnijmy, że McCall nie tylko walczył z Przemklem Saletą, ale miał zmierzyć się z Mariuszem Wachem. Walka z "Wikingiem" została odwołana z powodu niedopuszczenia McCalla ze względów zdrowotnych ma zaledwie 48 godzin przed jej zapowiadanym terminem.