Patronat medialny


 


- Czuję się świetnie, zrobiłem co mogłem, aby zbudować formę życie na ten pojedynek - zapowiada Paweł Głażewski (23-2, 5 KO) na kilkanaście godzin przed walką o mistrzostwo świata WBA wagi półciężkiej z Jurgenem Braehmerem (44-2, 32 KO). Pojedynek będzie głównym wydarzeniem dzisiejszej gali w Oldenburgu.

- W środę spotkaliśmy się na konferencji prasowej, potem nagrywaliśmy spoty reklamowe dla telewizji ARD, czwartek był luźniejszym dniem, a wczoraj znowu zajrzeliśmy sobie w oczy na ważeniu. Muszę powiedzieć, że czuję zapach szansy na wygraną i mistrzowskiego pasa - mówi popularny "Głaz", który do walki o mistrzostwo świata będzie przystępował po raz pierwszy w zawodowej karierze.

- Jestem zadowolony z wyboru rękawic. Będziemy boksować w rękawicach marki Adidas, bardzo dobrze leżą na dłoni i dużo bardziej pasują mi, niż Everlasty. On będzie boksował w czarnych rękawicach, ja w niebieskich. Do ringu mamy wyjść o 23.20 - zdradza białostoczanin.

- Cała praca została już wykonana, teraz trzeba czekać co pokaże ring, ale ja wierzę w swoje zwycięstwo. Wiem co muszę zrobić, żeby wygrać, ale czy będę potrafił to zrobić, no i, czy on mi na to wszystko pozwoli, okaże się już niedługo - kończy pięściarz grupy Konspol Babilon Promotion.