Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Były pretendent do tytułu mistrza świata WBA i były wicemistrz Europy w boksie olimpijskim Władimir Łazebnik zapraszają na zajęcia boksu w Kuźni Kołodzieja w Krynicy Zdroju. 

- Zapraszamy wszystkich do naszego klubu. Mamy nadzieję, że Krynica wkrótce na dobre zagości na bokserskiej mapie polski. Skupiamy się przede wszystkim na dzieciach i młodzieży. Chcemy, by pierwszy raz w historii Krynicę reprezentował klub boksu olimpijskiego. To nasz cel nadrzędny - mówi Kołodziej. 

Więcej informacji na temat inicjatywy Pawła Kołodzieja i jego klubu znajdziecie na Facebookustronie www.

Kuźnia Kołodzieja na Facebooku >>

Add a comment

4 września występem na gali Martina Mikołajczaka organizowanej w czeskiej Ostrawie na ring po ponad pięciu latach powróci Paweł Kołodziej (34-1, 19 KO).

Przeciwnikiem byłego pretendenta do tytułu WBA kategorii junior ciężkiej będzie Węgier Jozsef Komarny (19-45-1, 6 KO). Podczas tej samej imprezy między linami pojawić się mają także Przemysław Runowski (19-2, 5 KO) i Paweł Sowik (3-7, 1 KO).

Add a comment

30 lipca w Krakowie odbyło się kolejne święto boksu białych kołnierzyków. Podczas XIV gali Biznes Boxing Polska zebrano ponad 52, 000zł na hospicjum dziecięce pod patronatem ks. Tischnera.

W legendarnej Starej Zajezdni w sercu krakowskiego Kazimierza kibice obejrzeli 12 walk w tym pojedynek paraboxing (walki na wózkach), walkę na zasadach zawodowych i main event którymbyło starcie pogromcy Marcina Najmana - Szymona Września znanego jako Taxi Złotówa z Pawłem Kołodziejem byłym pretendentem do pasa WBA kategorii junior ciężkiej, wracającym na ring po ponad 5 letniej przerwie.

Po wyrównanych dwóch rundach przeważyło doświadczenie Kołodzieja który w trzeciej rundzie celnymi ciosami położył Września na deski wygrywając przez nokaut techniczny. Kolejna odsłona krakowskiej gali wspierającej cel charytatywny Biznes Boxing Polska już 28 Października.

Add a comment

Na sobotnią walkę Artur Szpilki (22-3, 15 KO) z Dereckiem Chisorą (30-9, 21 KO) przyleciał do Londynu Paweł Kołodziej. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z byłym challengerem WBA wagi junior ciężkiej, który - jak się okazuje - planuje powrót na ring.

Add a comment

- To nie będzie dla Pawła miłe pożegnanie z boksem - powiedział w poniedziałkowym magazynie "Puncher" Janusz Pindera o możliwej walce Pawła Kołodzieja z mistrzem Europy wagi junior ciężkiej Dmytro Kuczerem. Bokserski ekspert telewizji Polsat nie daje Polakowi w tej konfrontacji dużych szans na sukces.

- Paweł to klasyczny przykład pięściarza, który jest bardzo sympatyczny, wygrywał przez wiele lat z zawodnikami średniej klasy, a potem zmierzył się ze ścianą i chyba sam trochę wewnętrznie zrozumiał, że to nie jest sport dla niego. Bardziej jest to sposób na podreperowanie rodzinnego budżetu - ocenił Pindera.

O możliwej walce Kołodzieja z Kuczerem o pas EBU po raz pierwszy oficjalnie poinformowano wczoraj, chociaż rozmowy w tej sprawie toczą się od dłuższego czasu.

Add a comment

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Paweł Kołodziej (34-1, 19 KO) zdradził w rozmowie z Eurosport.onet.pl, że otrzymał propozycję walki o mistrzostwo Europy z Dmytro Kuczerem (24-1-1, 18 KO).

- Zgodziłem się i od razu wysłałem maila i teraz czekam na odpowiedź. Chcę jeszcze postawić kropkę nad "i" - powiedział Kołodziej, który we wrześniu 2013 roku przegrał przez nokaut w drugiej rundzie z czempionem WBA Denisem Lebiediewem.

Pięściarz z Krynicy Zdroju w marcu powrócił zwycięsko na ring, stopujący w drugim starciu Władimira Letra, jednak od tamtej pory nie wychodził już między liny, skupiając się na prowadzeniu treningów w swoim rodzinnym mieście. W najnowszym rankingu federacji WBC Kołodzieja sklasyfikowano na 35. pozycji.

Cały tekst do przeczytania na Eurosport.onet.pl >>

Add a comment

W marcu po półtorarocznej przerwie na ring wrócił były pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Paweł Kołodziej (34-1, 19 KO). W rozmowie z bazyliowymus.blogspot.com pięściarz z Krynicy zdradził, że na listopadowej gali Polsat Boxing Night w Krakowie może zmierzyć się z jednym z polskich zawodników.

- Być może ta sytuacja dojdzie do skutku na jesiennym Polsat Boxing Night, bo dostałem już propozycję takiej walki w Łodzi. Miałby to być ktoś z mojej kategorii. Mógłby to być np. Mateusz Masternak, który byłby bardzo dobrym rywalem, gdyż jest to świetny zawodnik czy też Krzysztof Diablo Włodarczyk, który prywatnie jest moim kolegą - powiedział Kołodziej, który w marcu wygrał z Władymirem Letrem.

Tuż po marcowym zwycięstwie Kołodziej zapowiadał, że już niedługo możemy zobaczyć go na jednej z gal organizowanych w USA, ale szczegóły tego planu nie są jeszcze znane.

Add a comment

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Paweł Kołodziej (34-1, 19 KO) udanie powrócił na ring po półtorarocznej przerwie, nokautując w drugiej rundzie Władimira Letra (6-7, 3 KO).

Początek nie był udany w wykonaniu "Harnasia", który wyszedł do ringu spięty i dał się zaskoczyć rywalowi kilkoma ciosami z lewej ręki. Dużo lepiej Kołodziej rozpoczął drugie starcie. Pięściarz z Krynicy trafiał prawym prostymi i aż czterokrotnie posłał na deski Letra.

Letr po każdym nokdaunie wstawał i próbował kontynuować walkę, ale po czwartym liczeniu nie został dopuszczony do dalszej rywalizacji.

Add a comment