Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Paweł Kołodziej

- Przewiduję, że Paweł go wypunktuje - mówi w wywiadzie dla ringpolska.pl Michael Simms (21-14-2, 13 KO) pytany o prognozę na zaplanowaną na 10 września walkę Pawła Kołodzieja (28-0, 16 KO) z byłym mistrzem świata wagi junior ciężkiej Olą Afolabim (17-2-3, 8 KO). Doświadczony Amerykanin w przeszłości miał okazję zmierzyć się z Brytyjczykiem w oficjalnym pojedynku, a aktualnie pomaga Kołodziejowi jako sparingpartner.

- Myślę, że Afolabi nie będzie dla Pawła aż tak dużym zagrożeniem - ocenia Simms po pierwszym tygodniu treningowych potyczek z niepokonanym kryniczaninem. - Jeśli już, to raczej w pierwszych rundach. Jeśli Paweł będzie się poruszał tak dobrze jak na sparingach, to powinien go wypunktować.

Paweł Kołodziej: materiały video, wywiady, informacje >>

Zapytany o szanse Kołodzieja w ewentualnej mistrzowskiej walce po wygranej z Brytyjczykiem Simms odpowiada: - Może po tej wygranej powinien stoczyć jeszcze jeden pojedynek na przetarcie, żeby upewnić się, że jest gotowy psychicznie na to wyzwanie. Potem może zabrać się do przejścia na wyższy poziom. Na pewno ma ku temu możliwości - twierdzi 37-letni weteran ringów z Kaliforni.

Wkrótce na ringpolska.pl wywiad z Michaelem Simmsem i migawka ze sparingu Kołodziej - Simms.