Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Paweł Kołodziej

- Z tego co widziałem, to mój rywal jest bardzo niebezpieczny w pierwszej fazie walki, ma bardzo wysoki współczynnik nokautów w pierwszych trzech rundach, więc będzie trzeba uważać - mówi Paweł Kołodziej (28-0, 16 KO) na pięć dni przed zaplanowaną na 12 listopada walką z Argentyńczykiem Mauro Adrianem Ordialesem (26-8, 24 KO). Stawką potyczki, która będzie główną atrakcją "Wojak Boxing Night" w Gdyni jest mistrzowski pas WBA International kategorii junior ciężkiej.

Niepokonany bokser z Krynicy Zdroju, który do sobotniego startu szykował się, sparując między innymi z młodzieżowym czempionem wagi ciężkiej Andrzejem Wawrzykiem,  dodaje, że liczy, iż już wkrótce stanie do walki o mistrzostwo świata.

- Jestem wewenętrzenie przekonany, że będzie mi dana walka o mistrzostwo świata, jakiś wewnętrzny głos podpowiada mi, że dostanę niedługo taką szansę, dlatego ciężko trenuję i czekam na swój moment - mówi mierzący 195 cm Kołodziej.

Bilety na "Wojak Boxing Night" w Gdyni dostępne są na eventim.pl >>

Podczas gali "Wojak Boxing Night" w Gdyni oprócz Pawła Kołodzieja wystąpią także: Andrzej Wawrzyk, Rafał Jackiewicz, Izaugbe Ugonoh, Krzysztof Zimnoch i Cezary Samełko.