Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Paweł KołodziejBokserska federacja IBF zaproponowała Pawłowi Kołodziejowi (29-0, 17 KO) udział w walce eliminacyjnej o drugą pozycję w swoim rankingu kategorii junior ciężkiej. Jak dowiedziała się redakcja ringpolska.pl, promotorzy niepokonanego pięściarza z Krynicy Zdroju ofertę International Boxing Federation przyjęli i już zaczęli poszukiwanie środków finansowych na organizację oficjalnie sankcjonowanego przez IBF starcia.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Paweł dostanie swoją szansę - mówi promotor Kołodzieja Andrzej Wasilewski. - Zwycięstwo w eliminatorze da Pawłowi drugie miejsce w rankingu IBF i zagwarantuje mu, że jeśli ktoś będzie chciał go wyprzedzić w kolejce po mistrzowski pojedynek, najpierw będzie musiał go pokonać w ringu. Federacja IBF znana jest z bardzo restrykcyjnego przestrzegania swoich regulaminów i wiemy, że wygrana otworzy przed Pawłem drzwi do walki o pas. Teraz czeka nas najtrudniejsza, z punktu organizacyjnego, część całej operacji czyli zebranie pieniędzy na nasz event, bo trzeba wiedzieć, iż same opłaty na rzecz federacji to kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

- Paweł jest już w pełni gotów na największe wyzwania - ocenia szef 12 round KnockOut Promotions, dodając: - Wspólnie oglądaliśmy w sobotę walkę we Frankfurcie o pasy IBF i magazynu "The Ring" pomiędzy Hernandezem i Cunninghamem i jesteśmy naprawdę dobrej myśli, jeśli chodzi o mistrzowską próbę Pawła Kołodzieja.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze znany rywal Polaka w walce eliminacyjnej ani data pojedynku. Nad konkretami pracują aktualnie przedstawiciele federacji IBF.