Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


KołodziejW swoich dwóch ostatnich walkach Giulian Ilie (18-4-2, 5 KO) zaskoczył bokserski świat, zwyciężając na włoskich ringach faworytów gospodarzy - niepokonanego wcześniej Salvatore Erittu oraz Cristiana Dolzanelliego. Trenujący w niemieckiej stajni Evil Promotions Ilie, który dzięki wygranym na Półwyspie Apenińskim stał się posiadaczem mistrzowskich pasów IBF International i IBF Inter-Continental kategorii junior ciężkiej, zapowiada, że jego kolejną ofiarą będzie celujący w tytuł czempiona globu Paweł Kołodziej (29-0, 17 KO).

- Moi dwaj poprzedni rywale mieli łącznie 37 zwycięstw, ale w klatce nie cyfry a pięści miażdżą przeciwników! Kołodziej ma świetny bilans, to kawał boksera ale skończy tak samo jak Erittu - na deskach! - odgraża się Ilie.

- To będzie prosta akcja - 17 marca wchodzę do klatki i niszczę wroga! Jestem silny jak nigdy, trenuje jak wściekły bo jestem wściekły i głodny. Do Niemiec wrócę jako pretendent do tytułu mistrza świata - zapowiada rywal Pawła Kołodzieja trenowany przez legendę niemieckich ringów Oktaya Urkala.

Walka Ilie - Kołodziej, o najwyższą pozycję w rankingu International Boxing Federation, będzie główną atrakcją gali boksu zawodowego "Wojak Boxing Night" zaplanowanej na 17 marca w Krynicy Zdrój.

Bilety na galę "Wojak Boxing Night" w Krynicy Zdrój, której patronem medialnym jest Onet, dostępne są na eventim.pl >>