Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


KołodziejNiepokonany na zawodowych ringach Paweł Kołodziej (29-0, 17 KO) nie przejmuje się zbytnio obraźliwymi zaczepkami swojego rywala Giuliana Ilie (18-4-2, 5 KO), z którym zmierzy się 17 marca na gali "Wojak Boxing Night" w Krynicy Zdrój w pojedynku eliminacyjnym do mistrzowskiego pasa IBF wagi junior ciężkiej. Ilie w niewybredny sposób zapowiadał wczoraj swoją wygraną przez nokaut, ale polski pięściarz przechwałki oponenta kwituje ironicznym uśmiechem.

- Nazwał mnie polskim wieśniakiem? Niech tak będzie, no to pokażę mu jak bije polski wieśniak, a raczej polski góral. I niepotrzebne mi będą widły ani ciupaga, może najwyżej sierp, lewy. W ringu porządek zaprowadzę swoimi pięściami - mówi Kołodziej, dodając: - W sumie cieszy mnie, że Ilie jest tak bojowo nastawiony, bo pewnie ruszy na mnie ostro. Ja tylko będę czekał na taki atak ze swoją kontrą.

- Zobaczymy, kto będzie leżał na deskach! Ja już znam odpowiedź na to pytanie. Jestem w bardzo dobrej formie, bo wiem, że zwycięstwo w Krynicy otworzy przede mną drogę do walki o tytuł mistrza świata, a to jest moje przeznaczenie - deklaruje bokser grupy 12 round KnockOut Promotions.

Bilety na galę "Wojak Boxing Night" w Krynicy Zdrój, której patronem medialnym jest Onet, dostępne są na stronie eventim.pl >>