Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Paweł Kołodziej17 marca na gali boksu "Wojak Boxing Night" w Krynicy Zdrój niepokonany na zawodowych ringach Paweł Kołodziej (29-0, 17 KO) zmierzy się z Giulianem Ilie (18-4-2, 5 KO). Urodzony w Rumunii a trenujący w niemieckiej grupie Evil Promotions rywal Polaka w swoich dwóch poprzednich pojedynkach odniósł efektowne zwycięstwa, zdobywając pasy IBF International i IBF Inter-Continental wagi junior ciężkiej i zapowiada, że z Krynicy wyjedzie jako lider rankingu International Boxing Federation (taka jest stawka marcowej konfrontacji) i kandydat do tytułu mistrza świata.

- Wiem, że mój przeciwnik jest mocno zdeterminowany i bardzo będzie chciał wygrać tę walkę, jednak ja jestem przekonany o swoim sukcesie. Nie biorę pod uwagę porażki - twierdzi Kołodziej, który w tym roku chce ukoronować swoją dotychczasową karierę zdobyciem trofeum należącego kiedyś do Tomasza Adamka i Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka.

- Pojedynek z Ilie to dla mnie ostatni przystanek przed walką o pas federacji IBF. Mam nadzieję, że latem lub jesienią dostąpię zaszczytu walki o mistrzostwo świata. Moim rywalem będzie Pablo Hernandez albo Troy Ross - opowiada mierzący 195 cm bokser 12 round KnockOut Promotions, dodając: - Miałem okazję obejrzeć na żywo ich walki przy okazji gali we Frankurcie i sądzę, że jestem w stanie pokonać obydwu.

Bilety na galę "Wojak Boxing Night" w Krynicy Zdroju dostępne są na eventim.pl >>