Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Paweł KołodziejPaweł Kołodziej (30-0, 16 KO) po jednostronnej walce pokonał Giuliana Ilie (18-5-2, 5 KO). Polak jest blisko starcia o mistrzostwo świata w wadze junior ciężkiej .

- Paweł zajął sobie bardzo bezpieczne miejsce i nikt nie może go pomijać przy ważnych starciach - powiedział po sobotnim pojedynku Kołodzieja z Rumunem Ilie promotor polskiego boksera z grupy 12 Round KnockOut Promotions, Andrzej Wasilewski. Kołodziej w swojej rodzinnej Krynicy wygrał jednogłośnie na punkty.

- Taktyka przygotowana wspólnie z trenerem okazała się idealna - cieszył się Polak. - Rzeczywiście, każdy z zawodników wchodzących do ringu ma swój plan. Paweł zrealizował go w całości, a to spowodowało, że Rumun nie mógł nic zrobić - tłumaczył Wasilewski i dodał: - Cieszy mnie, że Paweł cały czas się rozwija pod każdym względem.

Video. Paweł Kołodziej po sobotniej wygranej z Giulianem Ilie >>

- Miał zdecydowaną przewagę w każdej rundzie. Tyle, że nie dał rady skończyć walki przed czasem. Przed starciami z lepszymi zawodnikami musi nauczyć się wykorzystywać szanse - ocenił trener Fiodor Łapin.

Więcej w poniedziałkowym "Przeglądzie Sportowym"!


http://www.youtube.com/watch?v=Q7H5fRKxIo0{jcomments on}