Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Kołodziej- Walka o mistrzostwo świata musi w końcu przyjść, nie ma innej możliwości. Pokonam każdego, kto stanie mi na drodze do tego pojedynku - mówi Paweł Kołodziej (30-0, 17 KO), jeden z czołowych zawodników wagi junior ciężkiej. Niepokonany na zawodowym ringu "Harnaś" 20 kwietnia w Rzeszowie skrzyżuje rękawice z Richardem Hallem (30-12, 28 KO), byłym rywalem Dariusza Michalczewskiego.

W sobotę główna walka wieczoru będzie stracie Artura Szpilki z Tarasem Bidenko. Przed "Szpilą" zaprezentuje się Kołodziej. Kibice długo czekali na ten występ. Ostatni raz w akcji "Harnasia" widzieli ponad rok temu. W międzyczasie pięściarz musiał uporać się z poważną kontuzją i długim okresem rehabilitacji. Nie obawia się jednak, że absencja na zawodowym ringu będzie miała jakikolwiek wpływ na sobotni pojedynek.

- Obawiałbym się negatywnych skutków przerwy, gdybym przez ostatni rok w ogóle nic nie robił. A byłem przecież unieruchomiony jedynie przez te kilka tygodni, kiedy chodziłem o kulach. Nie uważam więc tego roku za zmarnowany. Nie mogłem pokazać się kibicom w ringu, jednak cały czas pozostawałem w mocnym treningu - mówi Polsatsport.pl Kołodziej.

Kołodziej zajmuje drugą lokatę w rankingu federacji WBA. W 30 pojedynkach nie poniósł porażki. Kiedy przyjdzie czas na walkę o pas? - Mam nadzieję, że doczekam się takiego pojedynku już niedługo. Oczywiście teraz skupiam się na najbliższym starciu, jednak patrzę w przyszłość, myśląc o mistrzowskim boju. Ta walka musi w końcu przyjść, nie ma innej możliwości. Pokonam każdego, kto stanie na mojej drodze do tego pojedynku - podkreśla Kołodziej.

Cały artykuł zapopowiadający walkę Pawła Kołodzieja na stronie polsatsport.pl >>

Transmisja gali w Rzeszowie 20 kwietnia (sobota): Polsat Sport i Polsat Sport HD od godz. 20.00 i w Polsat od godz. 23.00.