Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 Mistrz świata WBA wagi junior ciężkiej Denis Lebiediew (25-2, 19 KO) od kilku dni przebywa już w Moskwie, gdzie w przyszłą sobotę stanie do walki z Pawłem Kołodziejem (33-0, 18 KO). Dzisiaj do stolicy Rosji przyleci Freddie Roach, amerykański szkoleniowiec Lebiediewa.

- Głównym sparingpartnerem Lebiediewa był Ismail Siłłach, było też dwóch innych sparingpartnerów, ale oni nie odgrywali tak dużej roli w przygotowaniach - mówi Wadim Korniłow, menadżer rosyjskiego czempiona World Boxing Association.

- Denis teraz trenuje w bokserskiej akademii na Łużnikach. Jest z nim Justin Fortune, specjalista od przygotowania fizycznego, dzisiaj dolatuje także Freddie Roach, który czuwał nad całym procesem treningowym w USA - opowiada Korniłow.

Kołodziej dzisiaj zakończy obóz przygotowawczy w Wiśle, gdzie przebywa od dwóch tygodni. W niedzielę wyleci do Moskwy, gdzie za kilka dni stanie przed pierwszą w karierze szansą na zdobycie tytułu mistrzowskiego. Podczas tej samej gali Krzysztof Włodarczyk (49-2-1, 35 KO) będzie bronił pasa WBC wagi cruiser, krzyżując rękawice z Grigorijem Drozdem (38-1, 27 KO).

http://www.youtube.com/watch?v=GXDDHTfrXUE