Patronat medialny


 

Kołodziej Adnan Buharalija (23-8-2, 15 KO) jest jednym z dwóch sparingpartnerów, którzy na obecnym etapie przygotowań pomagają Pawłowi Kołodziejowi (27-0, 16 KO) w szlifowaniu formy przed zaplanowaną na 5 marca na gali "Wojak Boxing Night" w Krynicy walką o pasy WBC Baltic i WBA International wagi junior ciężkiej z Felixem Corą Jr (22-4-2, 12 KO).

Leworęczny, podobnie jak Cora, Bośniak to zawodnik z dużym doświadczeniem w sparingowych bojach z całą czołówką europejskich pięściarzy najcięższych kategorii wagowych - ma na swoim koncie treningowe boje między innymi z mistrzami świata Nikołajem Wałujewem i Marco Huckiem.

- Jestem zadowolony z dotychczasowych sparingów, choć tak naprawdę dopiero łapię ten właściwy rytm. W tym tygodniu toczę jeszcze sparingi ośmiorundowe, w przyszłym tygodniu przechodzę na "dziesiątki" i "dwunastki". Cora to bardzo mocny rywal i 5 marca muszę być w najwyższej formie - mówi ringpolska.pl Kołodziej, którego oprócz Buharaliji w ringu testuje aktualnie Krzysztof Głowacki.

Bilety na "Wojak Boxing Night" w Krynicy, w cenie od 30 PLN, dostępne są na stronie eventim.pl.