Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Paweł KołodziejDzisiaj na konferencji prasowej w warszawskim hotelu "Hilton" odbyła się oficjalna konferencja prasowa poprzedzająca sobotnią galę "Wojak Boxing Night" w Krynicy Zdroju. W głównym wydarzeniu wieczoru krynickiej imprezy w walce o pas WBA International rękawice skrzyżują notowany w czołówkach wszystkich najważniejszych rankingów Paweł Kołodziej (27-0, 16 KO) oraz Felix Cora Jr (22-4-2, 12 KO).

- Dziękuję że otrzymałem szansy walki z Pawłem Kołodziejem. Cieszę się, że tu jestem i na pewno wspólnie z moim rywalem pokażemy kibicom wspaniałe widowisko - powiedział Amerykanin, który wczoraj przybył nad Wisłę.

- Wiem, że wszyscy zawsze zapewniają przed walkami, że są w świetnej formie, ale ja teraz naprawdę czuję się bardzo dobrze. To na pewno będzie ciężka walka, cieszę się z tego, że rywal jest wymagający i mogę sprawdzać się z coraz mocniejszymi przeciwnikami - zripostował z kolei Kołodziej, który w ostatnim zawodowym występie pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie innego reprezentanta Stanów Zjednoczonych Johna McClaina.

Dla obu pięściarzy będzie to pierwszy tegoroczny występ.