Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Promujący Tomasza Adamka (53-5, 31 KO) Mateusz Borek zadeklarował w nagraniu wideo opublikowanym na Twitterze, że "Góral" gotów jest zmierzyć się 6 października w Chicago z Jarrellem Millerem (20-0-, 18 KO). Wcześniej opiekunowie Amerykanina walkę zaproponowali Arturowi Szpilce, jednak "Szpila" miał już w planach konfrontację z Mariuszem Wachem, do której prawdopodobnie dojdzie 10 listopada.

- Adamek nigdy nie bał się wyzwań sportowych, zdaję sobie sprawę, pod kogo jest organizowana ta gala, kto tutaj będzie faworytem, ale jeśli będą się zgadzać wszystkie warunki i finanse, nie ma problemu - możemy 6 października boksować w Chicago. Zdajemy sobie sprawę, że Hearn potrzebuje polskiej publiczności - stwierdził Borek, zaznaczając, że oferta finansowa dla "Górala" musiałaby być wyższa niż ta dla Szpilki.

- Artur jest dziś dwa kroki za Tomkiem, a mniej więcej znamy tę propozycję finansową dla Artura. Jeśli ta oferta finansowa będzie dwa kroki do przodu, to nie ma problemu, możemy się szybko dogadać - powiedział szef MB Promotions.