Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Tomasz Adamek (53-5, 31 KO).jest przekonany, że 6 października w Chicago zafunduje pierwszą porażkę faworyzowanemu Jarrellowi Millerowi (21-0-1, 18 KO). 

- Miller to dobry pięściarz, ale ring wszystko weryfikuje - mówi Adamek. - Czeka mnie ciężki obóz, w poniedziałek lecę na Florydę. Jeśli będę gotów w 100 procentach, wygram. Przegrałem w karierze pięć razy, ale te pięć razy nie byłem przygotowany na 100 procent. Gdy jestem gotów na 100 procent, wygram z każdym.

- Mój atut to szybkość, jestem mniejszy i szybszy niż ci wielcy ciężcy, ale boks to boks. Ja nigdy nie mówię zbyt wiele przed walką, ring pokaże, co potrafię. Jestem pewien, że pokażę serce do walki, zrobię to dla polskich kibiców, którzy zapełnią halę, pokażę, że mimo 41 lat wciąż mogę wygrywać - zapewnia "Góral" i dodaje, że ma też sposób na imponującą jak na kategorię ciężką aktywność rywala (60 ciosów na rundę, przy średniej 45). 

- Ja jestem sprytny, lubię uderzać i uciekać, nie będę stał w miejscu. Szybkość w ringu zabija - twierdzi Tomasz Adamek.