Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) zadeklarował w rozmowie z "Super Expressem", że jednak zdecyduje się na powrót między liny. Motywacją dla "Górala" ma być chęć zdobycia pieniędzy na zakup nowego auta.

W ostatnich dniach New Jersey nawiedziła ulewa, w wyniku której zniszczeniu uległ należący do byłego czempiona Mercedes 550S.

-  Wracam do boksu, by zarobić na nowego mercedesa. Jestem swoim fanom winny przynajmniej jeszcze jedną i to pożegnalną walkę - powiedział "Super Expressowi" pięściarz z Gilowic.

42-letni Tomasz Adamek po raz ostatni boksował w październiku ubiegłego roku, przegrywając przez nokaut w drugiej rundzie z Jarrellem Millerem. "Góral" początkowo oświadczył, że kończy sportową karierę, ale później spekulowano na temat jego powrotu na ring 6 kwietnia w Katowicach, do którego jednak ostatecznie nie doszło.

Tomasz Adamek w ostatnich latach boksował w kategorii ciężkiej, jednak największe sukcesy odnosił wcześniej w wagach półciężkiej i junior ciężkiej, w których sięgał po mistrzowskie pasy.